Menu

Święta Wielkanocne w Bieszczadach

10 lutego 2019 - Turystyka

Święta Wielkanocne jak żadne kojarzą się z odbudowaniem i wstającą do życia naturą. Śmierć pozostaje pokonana, a świat budzi się jak jeden mąż z tą wygraną. Znakomicie zaznać tego idzie spędzając Wielkanoc w Bieszczadach. Romantycznie ośnieżone wierzchołki wyższych formacji i gołe wzniesienia mniejszych pagórków, zalesione łąki ozdobione pierwszymi kolorowymi kwiatami, śpiew ptaków, zdrowe, rześkie powietrze, mocne, gorące promienie słoneczne, usuwające ostatnie pozostałości zimy.


Co więcej miejscowe jedzenie, spotkania z folklorem i radosne biesiady. Bez wątpliwości, Wielkanoc w górach to fenomenalna sposobność do spędzenia pamiętnych chwil z bliskimi.

Okres Wielkanocy spędzony z bliskimi w górach

Wielkanoc w Bieszczadach z roku na rok staje się raz za razem bardziej popularna, dlatego wypad wskazane jest zabukować już dziś, aby mieć pewność, że natrafimy na atrakcyjną ofertę. Pobyt w Wielkanoc w Bieszczadach jest coraz powszechniejszy i przeto należałoby zabukować obecność jak najszybciej. Do selekcji istnieje paręnaście różnych ofert różniących się od siebie lokalizacją, czasem trwania turnusu i sposobem organizacji, czy oferowanymi atrakcjami. Wielkiej frajdy stale daje poznawanie miejscowych potraw i obyczajów. Dzięki nim wyszukać idzie nieznane dotąd formaty Świąt Wielkanocnych. U bram prześlicznych Bieszczad w każdej wiośnie natura gra rozbrajający spektakl odnowy. Prześliczne przedstawienie odnowy jest wyjątkowo widoczne w Bieszczadach. Nic więc nadzwyczajnego, że na Wielkanoc do pensjonatu Zielona Polana w Dubiecku każdego roku przybywa coraz więcej gości. Cała oferta pobytu w Wielkanoc 2019 roku dostępna jest na stronie https://www.zielonapolana.com.pl/wielkanoc_2019_w_gorach.php. Prócz kwaterunku w malowniczo położonym ośrodku dużego standardu, Zielona Polana dostarcza co niemiara atrakcji towarzyszących. Liczne degustacje i spotkania z podkarpackim folklorem czy wyjście w góry z profesjonalnym przewodnikiem i wzajemne biesiadowanie dostarczą pamiętnych wspomnień. Odetchnięcie w saunie, wycieczki rowerowe czy zmagania na korcie do tenisa odprężą i zapewnią endorfin.

Super pakiety

Zielona Polana oferuje dwa pakiety pobytu wielkanocnego w 2019 roku. Czterodniowy okaże się imponujący dla osób, jakie Wielkanoc w Bieszczadach pragną spędzić w raz. Pięciodniowy pakiet VIP pozwoli do ostatka zasmakować w czarach Świąt Zmartwychwstania spędzonych na granicy Bieszczad.